Poniżej przedstawiamy niektóre firmy które już nam zaufały

ORLEN Eko EKOPROJEKT
Serdecznie dziękujemy za zgodę na zaprezentowanie Państwa firm na naszej stronie, największą wartością naszej firmy są właśnie nasi Klienci, dlatego jeszcze raz bardzo dziękujemy za szanse jaką nam daliście, powierzając nam swoje przyrządy pomiarowe.

 

 

Wspieramy również działania społeczne

Medyk Dzieciom
Jesteśmy grupą licealistów uczęszczających do VIII Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej, potocznie zwanego Medykiem oraz do II Liceum Ogólnokształcącego i wspólnie realizujemy projekt społeczny ,,Medyk Dzieciom’’ w ramach olimpiady przedsiębiorczości ,,Zwolnieni z teorii’’.

Dla chorych dzieci pobyt w szpitalu jest ciężkim i traumatycznym przeżyciem, stąd wychodzimy z inicjatywą, która ma polepszyć tą sytuację.

Pragniemy umilić ten trudny czas, poprzez spotkania z podopiecznymi Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, dobre słowo, wspólną zabawę i zarażanie pozytywną energią. Organizujemy także zbiórkę charytatywną na artykuły potrzebne małym pacjentom przebywającym w szpitalu: kolorowanki, kredki, zabawki, aby czas spędzony w placówce medycznej nie kojarzył się im jedynie z bólem i niejednokrotnie cierpieniem.

Wierzymy, że uda nam się osiągnąć nasz cel, a jego efekty nie pozostaną niezauważone!

Dotąd udało nam się już zebrać około 5 tysięcy złotych oraz bardzo wiele zabawek i artykułów papierniczych dla najmłodszych pacjentów Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszego Facebooka – Medyk Dzieciom!

Back to Top